Aktualności kancelarii prawniczej

Dziękujemy za zainteresowanie naszą kancelarią adwokacką i radcy prawnego. W tej zakładce publikujemy interesujące artykuły dotyczące naszej działalności, które mogą rozwiać wiele niejasności w kwestiach prawa rodzinnego, lokalowego, odszkodowawczego i prawa z innych dziedzin. Mamy nadzieję, że lektura będzie pomocna w rozwiązaniu wielu wątpliwości. Niemniej jednak zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą kancelarią prawną w Szczecinie. Zapraszamy do lektury.


OFERTA

KANCELARIA   INFORMUJE,   ŻE   DYSPONUJE

POKOJEM   WRAZ   Z   SEKRETARIATEM

UL. KASZUBSKA 27 d/1,  70 – 226 SZCZECIN

NA   PROWADZENIE   KANCELARII   LUB   BIURA

ZAINTERESOWANYCH   PROSIMY   O   KONTAKT

604 939 842

501 494 184

Czyżby czynsze do poprawki?

Po wyroku Sądu w Koszalinie, oddalającego powództwa lokatorów o zwrot nadpłaconego czynszu,  gdzie Sąd badając ważność oświadczenia o wypowiedzeniu stawki czynszu uznał je za ważnie złożone, przyjmując także ważność Zarządzenia Prezydenta Koszalina, w Szczecinie powraca sprawa podwyżek z 2007 roku uznanych za nieważnie w zasobie obejmującym lokale Zarządu Budynków i lokali Komunalnych. Przy tej też okazji, rodzi się pytanie o prawidłowość wyliczenia wysokości dokonanej ostatnio podwyżki.

Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego
Adw. Monika Plisecka-Wajdziak, r.pr. Krzysztof Kieczka s.c.

ul. Kaszubska 27 d/1, 70-226 Szczecin, tel.: 91 485 87 50, 91 433 43 12
© Wszelkie prawa zastrzeżone Kancelaria Adwokata i Radcy PrawnegoAdw. Monika Plisecka-Wajdziak, r.pr. Krzysztof Kieczka s.c.
Polityka prywatności